Samsung S21 Ultra 5G - 128GB/Skellefteå
Samsung S21 Ultra 5G - 128GB
| Processor | Exynos 2100 |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | Android 11, One UI 3.1 |
| Display | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Färg | Svart |
| Skick | ok Skick |
| Garanti | 1 år |
Skellefteå butik
| Buy Used Phone Type | Samsung |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 128GB |



