iPhone 17 Pro Max - 256GB/Luleå
iPhone 17 Pro Max - 256GB
| Processor | Apple A19 Pro |
| Minne | 256GB |
| Operativsystem | iOS 26 |
| Batterihälsa85 | 100% |
| Display | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10 |
| Färg |
Svart
|
| Skick | Mycket bra skick |
| Garanti | 1 år |
Luleå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 256GB |



