Acer Aspire 1
| Processor | Intel Celeron N4500 processor |
| Ram | 4GB RAM |
| Minne | 64GB eMMC-lagring |
| Skärm | 15,6" Full HD |
| Färg | Silver |
| Skick | Bra skick |
| Garanti | 1 år |
Luleå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
Acer Aspire 1
| Processor | Intel Celeron N4500 processor |
| Ram | 4GB RAM |
| Minne | 64GB eMMC-lagring |
| Skärm | 15,6" Full HD |
| Färg | Silver |
| Skick | Bra skick |
| Garanti | 1 år |
Luleå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.
När vi tar emot din produkt rengör vi den noggrant med dissinfektionsmedel.
Våra mobilreparatörer saniterar din handhållna device med dissinfektionsmedel både innan och efter vi reparerar den.
Innan vi paketerar din mobil eller surfplatta använder vi dissinfektionsmedel för att sanitera produkten.
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.