iPhone 15 Pro Max - 256GB/Gävle
iPhone 15 Pro Max - 256GB
| Processor | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| Minne | 256GB |
| Operativsystem | iOS 18 |
| Batterihälsa85 | 89% |
| Display | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision |
| Färg |
Natural Titanium
|
| Skick | Bra skick, en liten spricka på baksidan, finne repor skärmen. |
| Garanti | 1 år |
Gävle butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 256GB |



