iPad 4th Gen Cellular - 16GB/Västerås
iPad 4th Gen - 16GB
| Processor | Apple A6X |
| Minne | 16GB |
| Operativsystem | iOS 10.3 |
| Display | IPS LCD |
| Färg | Grå |
| Skick | Bra skick |
| Garanti | 1 år |
Västerås butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 16GB |
iPad 4th Gen - 16GB
| Processor | Apple A6X |
| Minne | 16GB |
| Operativsystem | iOS 10.3 |
| Display | IPS LCD |
| Färg | Grå |
| Skick | Bra skick |
| Garanti | 1 år |
Västerås butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 16GB |
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.
När vi tar emot din produkt rengör vi den noggrant med dissinfektionsmedel.
Våra mobilreparatörer saniterar din handhållna device med dissinfektionsmedel både innan och efter vi reparerar den.
Innan vi paketerar din mobil eller surfplatta använder vi dissinfektionsmedel för att sanitera produkten.
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.