iPhone 12 - 64GB
| Processor | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| Minne | 64GB |
| Operativsystem | iOS 26 |
| Batterihälsa | 86% |
| Display | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Färg | Svart |
| Skick | Bra Skick |
| Garanti | 1 år |
Umeå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 64GB |
iPhone 12 - 64GB
| Processor | Apple A14 Bionic (5 nm) |
| Minne | 64GB |
| Operativsystem | iOS 26 |
| Batterihälsa | 86% |
| Display | Super Retina XDR OLED, HDR10 |
| Färg | Svart |
| Skick | Bra Skick |
| Garanti | 1 år |
Umeå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 64GB |
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.
När vi tar emot din produkt rengör vi den noggrant med dissinfektionsmedel.
Våra mobilreparatörer saniterar din handhållna device med dissinfektionsmedel både innan och efter vi reparerar den.
Innan vi paketerar din mobil eller surfplatta använder vi dissinfektionsmedel för att sanitera produkten.
På grund av Covid-19.. Vi rengör alltid din produkt med dissinfektionsmedel innan vi paketerar den. Klicka på länken om du vill veta mer.