Samsung S20 FE - 128GB/Eskilstuna
Samsung S20 FE - 128GB
| Processor | Qualcomm SM8250 |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | Android 11, One UI 3.1 |
| Display | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+ |
| Färg |
Röd
|
| Skick | Mycket bra skick |
| Garanti | 1 år |
Eskisltuna butik
| Buy Used Phone Type | Samsung |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 128GB |



