Samsung A15 - 128GB/Sundsvall
Samsung A15 - 128GB
| Processor | Mediatek Helio G99 (6 nm) |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | Android 14, One UI 6 |
| Display | Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (HBM) |
| Färg | Svart |
| Skick | Bra skick |
| Garanti | 1 år |
Sundsvall butik
| Buy Used Phone Type | Samsung |
|---|---|
| SKICK | Bra skick |
| KAPACITET | 128GB |



