Samsung A52 5G -128GB/Övik
Samsung A52 5G - 128GB
| Processor | Qualcomm SM7125 |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | Android 14, One UI 6.1 |
| Display | Super AMOLED, 90Hz, 800 nits (HBM) |
| Färg | Svart |
| Skick | Nyskick |
| Garanti | 1 år |
Övik butik
| Buy Used Phone Type | Samsung |
|---|---|
| SKICK | Nyskick |
| KAPACITET | 128GB |



