iPad Pro 12,9 tum 4Gen -128GB/Eskilstuna
iPad Pro 12,9 tum 4Gen
| Processor | a12z |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | IOS 15.3 |
| Display | Liquid Retina XDR mini-LED LCD, 120Hz, HDR10 |
| Färg | grå |
| Skick | mycket bra skick |
| Garanti | 1 år |
Eskilstuna butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 128GB |



