Samsung S23 Ultra 5G - 512GB/Umeå
Samsung S23 Ultra - 512GB
| Processor | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | Android 13, One UI 5.1 |
| Display | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Färg | Svart |
| Skick | bra skick( liten spricka i glas längst ner) |
| Garanti | 1 år |
Umeå butik
| Buy Used Phone Type | Samsung |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 256GB |



