iPad Pro 12.9 tum 4th Gen - 128GB/Umeå
iPad Pro 12,9 tum 4Gen Wi-Fi - 128GB
| Processor | Apple A12Z Bionic |
| Minne | 128GB |
| Operativsystem | IOS 17.2 |
| Display | IPS LCD, 120Hz |
| Färg | Svart |
| Skick | Mycket bra skick |
| Garanti | 1 år |
Umeå butik
| Buy Used Phone Type | Apple |
|---|---|
| SKICK | Mycket bra skick |
| KAPACITET | 128GB |



